Korki zatyczki serwisowe Yelloc Poznań


3K TECH Hydraulika Siłowa Poznań 
jest firmą handlowo-usługową, działającą od wielu lat w branży hydrauliki wysokociśnieniowej. Bogate doświadczenie pozwala nam zawsze profesjonalnie doradzić w kwestiach produktu lub usługi - związanych z hydrauliką siłową. W naszej bogatej ofercie handlowej, znajdą Państwo szeroki wybór węży, w zależności od potrzeby przeznaczenia i zastosowania.

Korki zatyczki serwisowe Yelloc Poznań


Uniwersalne korki serwisowe szwedzkiej firmy Yelloc do zabezpieczania wycieków oleju przy pracach serwisowych i remontowych. Zatyczki serwisowe Yelloc służą do wielokrotnego użytku. Można je łatwo wyjmować i ponownie instalować w innych miejscach. Są odporne na niskie i wysokie temperatury, dzięki temu można je stosować w różnych warunkach środowiskowych. Korki zatyczki serwisowe Yelloc charakteryzują się również elastycznością materiału z którego zostały wykonane. Dzięki temu potrafią się dopasować do różnych kształtów i rozmiarów otworów serwisowych, zapewniając szczelne zabezpieczenie.


W naszej ofercie posiadamy również urządzenia i akcesoria hydrauliki siłowej, elementy do zasilaczy hydraulicznych, elementy złączne do hydrauliki siłowej, zawory, rozdzielacze i inne, w tym np.
- złącza miarowe, metryczne, calowe
- szybkozłącza hydraliczne
- osłony do węży hydraulicznych, w tym: osłony Helixquard, Pyro Jacket
- osłony spiralne do węży hydraulicznych
- osłony tekstylne do węży hydraulicznych
- olej hydrauliczny HL-46
- filtry hydrauliczne
- zawory hydrauliczne - kulowe, Eaton, Parker, Bosch, Rexroth, Vickers
- hydroakumulatory hydrauliczne
- elektrozawory hydrauliczne, w tym:
- elektrozawory NG6, NG10
- rozdzielacze hydrauliczne - wielosekcyjne
- pompy wysokociśnieniowe, łopatkowe
- silniki hydrauliczne - zębate, tłoczkowe
- korki - zatyczki serwisowe Yelloc


Od wielu już lat, prowadzimy sprzedaż produktów hydrauliki siłowej, zdobywając zaufanie zarówno u klientów z samego Poznania, jak i miejscowości sąsiadujących,(Mosina, Kórnik, Swarzędz, Czerwonak, Pobiedziska, Września, Gniezno, Środa Wielkopolska, Nowy Tomyśl, czy Oborniki). Chętnie obsługujemy nowych Klientów trafiających do nas, spoza naszego regionu. Nasz punkt usługowo-handlowy mieści się w Poznaniu (Antoninek),przy ul. Radziwoja 3. Dbamy o zadowolenia klientów, dlatego oferujemy usługi hydrauliki siłowej na najwyższym poziomie. Misją naszej firmy, jest wszechstronna obsługa serwisowa - zajmujemy się m.in.naprawą siłowników hydraulicznych oraz zakuwaniem węży hydraulicznych. Oferujemy montaż instalacji hydraulicznych rurowych na terenie powiatu poznańskiego oraz serwis zakuwania bez demontażu, bezpośrednio na maszynie klienta.

Serdecznie zapraszamy!
3K TECH Hydraulika Siłowa

Adres:

Radziwoja 3

61-057 Poznań

Województwo:

wielkopolskie

Kontakt:

tel. pokaż

tel.\fax. pokaż

hydraulika@3ktech.pl

www.3ktech.pl