Węże termoplastyczne ZEC Poznań


Posiadamy w swojej ofercie produktowej wysokiej jakości węże termoplastyczne firmy ZEC. Jest to włoska firma, która specjalizujące się w produkcji węży i przewodów termoplastycznych dla przemysłu.

Węże termoplastyczne ZEC  - węże hydrauliczne i techniczne z powłoką z tworzywa do zastosowań w przemyśle, rolnictwie, wózkach widłowych i podnośnikach koszowych oraz aplikacjach LPG, CNG, do przesyłu chemikaliów i gazów, systemów lakierowania, układów smarowania, klimatyzacji, oraz czyszczenia i cięcia wodą. Przewody termoplastyczne tej firmy mają dobrą odporność na płyny hydrauliczne i chemikalia oraz są wytrzymałe na starzenie, promieniowanie UV i ozon. Ich wewnętrzna powierzchnia jest bardzo gładka co sprawia, że są mniejsze straty przepływu.

Węże termoplastyczne ZEC są w różnych średnicach i długościach, co umożliwia zastosowanie ich do różnych aplikacji. Dostępne są także w różnych kolorach, co ułatwia identyfikację i separację różnych rodzajów mediów przesyłanych przez węże. Ponadto są lekkie oraz odporne na zginanie i skręcanie, co pozwala to na ich elastyczne ułożenie i manewrowanie w trudno dostępnych miejscach.

3K TECH - Hydraulika Siłowa Poznań, jest firmą handlowo-usługową, działającą od wielu lat w branży hydrauliki wysokociśnieniowej na terenie Poznania i regionu Wielkopolski. Bogate doświadczenie pozwala nam zawsze profesjonalnie doradzić w kwestiach produktu lub usługi - związanych z hydrauliką siłową. W naszej bogatej ofercie handlowej, znajdą Państwo szeroki wybór węży termoplastycznych i przewodów wysokociśnieniowych, w zależności od potrzeby przeznaczenia i zastosowania.

Polecamy m.in.
- węże hydrauliczne do maszyn rolniczych
- węże do maszyn budowlanych
- węże LPG do wózków widłowych
- węże do klimatyzacji
- węże hydrauliczne gumowe
- węże techniczne zbrojone
- węże ssawno-tłoczne gumowe
- węże ssawno-tłoczne pcv
- węże teflonowe PTFE
- węże odciągowe do trocin
- węże do wody
- węże gumowe do pary wodnej
- węże do paliw
- węże trudnościeralne do tynkowania
- węże do spawalnictwa
- węże do piaskowania
- węże do tynkowania
- węże wysokociśnieniowe
- węże na 700 bar
- węże ZEC, Parker, Aeroquip, Bridgestone, Yokohama, Teknohose, Manuli, Alfa-Gomma, SEL.

Węże termoplastyczne ZEC Poznań

W sprzedaży znajdziecie Państwo również, akcesoria hydrauliki siłowej.
Od wielu już lat, prowadzimy sprzedaż produktów hydrauliki siłowej, zdobywając zaufanie zarówno u klientów z samego Poznania, jak i miejscowości sąsiadujących,(Mosina, Września, Gniezno, Środa Wielkopolska, Nowy Tomyśl, czy Oborniki). Chętnie obsługujemy nowych Klientów trafiających do nas, spoza naszego regionu.

Nasz punkt usługowo-handlowy mieści się w Poznaniu (Antoninek), przy ul. Radziwoja 3.
Dbamy o zadowolenia klientów, dlatego oferujemy usługi hydrauliki siłowej na najwyższym poziomie. Misją naszej firmy, jest wszechstronna obsługa serwisowa - zajmujemy się m.in.naprawą siłowników hydraulicznych oraz zakuwaniem węży hydraulicznych. Oferujemy montaż instalacji hydraulicznych rurowych na terenie powiatu poznańskiego oraz serwis zakuwania bez demontażu, bezpośrednio na maszynie klienta.

Zapraszamy do współpracy.

3K TECH Hydraulika Siłowa

Adres:

Radziwoja 3

61-057 Poznań

Województwo:

wielkopolskie

Kontakt:

tel. pokaż

tel.\fax. pokaż

hydraulika@3ktech.pl

www.3ktech.pl